Zpět na výpis

Úžasná vila s bazénem a výhledem na moře, Albufeira

4 1 ano 2 000m
ID: PT0191

Prostorná vila s výhledem na moře v Albufeiře na okraji klidné rezidenční čtvrti s bazénem a pozemkem...

Čtěte více

9 449 955 Kč

373 000 €

319 644 £

452 173 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou prostornou vilu, která se nachází ve známém letovisku Albufeira v klidné čtvrti a je umístěna přímo u vchodu soukromé rezidenční oblasti a nachází se nedaleko veškeré občanské vybavenosti zhruba 2 km od zdejších krásných pláží. Její součástí je i pěkný pozemek s bazénem. Užitná plocha nemovitosti činí 294 m2 a skládá se z přízemí, kde najdete vstupní halu, kuchyň s integrovanou jídelnou, prostorný obývací pokoj s krbem a přístupem k bazénu, 3 ložnice ( jedna z nich tvoří apartmá), 2 koupelny a malý sklad s nádrží na horkou vodu (150 l). V prvním patře se nachází 1 ložnice, 1 koupelna, další nádrž na horkou vodu (80 až 100 l), velký obývací pokoj s integrovanou kuchyní a jídelnou a krásná terasa s prostorem pro grilování a s výhledem na bazén a na moře v dálce. Pozemek má rozlohu 632 m2 a nachází se na něm zmíněný bazén, parkovací místo pro 1 auto, odkud vede přímý přístup do kuchyně a upravená zahrada se snadnou údržbou. Po technické stránce má nemovitost 2 vodoměry. Jeden pro dům a druhý pro zavlažování zahrady. Dům má také 2 vchody, proto je vhodný pro využití i dvěma rodinami. Letovisko Albufeira láká na živou středomořskou atmosféru, čilý ruch a na své písečné i oblázkové pláže, kterých je v okolí kolem dvaceti. Díky bohatému podmořskému životu je zde potápění a šnorchlování skutečným zážitkem . To vše lemují skály, jeskyně, různé pukliny a skalní mosty. Na své si přijdou i milovníci golfu. Navštívit můžete hřiště Salgados poblíž Armação de Pêra, hřiště s devíti jamkami Balaia, nebo hřiště s devíti jamkami v Pine Cliffs Hotel za pláží Falésia. Jen 46 km odsud se nachází letiště Faro.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247