Zpět na výpis

Úžasná vila jen 200m od pláže v Porto Rafael

5 1 ano 200m
ID: IT1027

Krásná vila pár kroků od moře v Porto Rafael na Sardinii

Čtěte více

73 080 000 Kč

3 000 000 €

2 600 619 £

3 285 380 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V dechberoucím kontextu sardinské krajiny jen 200 metrů od pláže v Porto Rafael je umístěna tato rozsáhlá vila zařízená v ležérním středomořském stylu.

POLOHA: Oblast Porto Rafael je velmi prestižní lokalitou na severo-východní části ostrova a velký důraz je zde kladen na ochranu soukromí a klidné prostředí. Z vily se malou cestičkou asi po 200m dostanete na půvabnou pláž. Porto Rafael se nachází jen 30min jízdy do známého přístavu Porto Cervo a 40min na letiště v Olbii.

POPIS NEMOVITOSTI: Jednopodlažní vila o výměře asi 350m2 disponuje 5 ložnicemi s 5 koupelnami v příjemném a útulném stylu s bohatým použitím dřeva a tradičních materiálů jako terracotta a kámen. Nemovitost poskytuje krásný pohled na souostroví La Maddalena. Tradiční jednopodlažní rozmístění, užití místních materiálů, trámové stropy, kamenné zdi, krb a nápadité detaily tvoří útulné a komfortní prostředí pro trávení volného času po celý rok.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528