Zpět na výpis

Úžasná vila jen 200m od pláže v Porto Rafael

5 1 ano 200m
ID: IT1027

Krásná vila pár kroků od moře v Porto Rafael na Sardinii

Čtěte více

73 980 000 Kč

3 000 000 €

2 677 718 £

2 893 800 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V dechberoucím kontextu sardinské krajiny jen 200 metrů od pláže v Porto Rafael je umístěna tato rozsáhlá vila zařízená v ležérním středomořském stylu.

POLOHA: Oblast Porto Rafael je velmi prestižní lokalitou na severo-východní části ostrova a velký důraz je zde kladen na ochranu soukromí a klidné prostředí. Z vily se malou cestičkou asi po 200m dostanete na půvabnou pláž. Porto Rafael se nachází jen 30min jízdy do známého přístavu Porto Cervo a 40min na letiště v Olbii.

POPIS NEMOVITOSTI: Jednopodlažní vila o výměře asi 350m2 disponuje 5 ložnicemi s 5 koupelnami v příjemném a útulném stylu s bohatým použitím dřeva a tradičních materiálů jako terracotta a kámen. Nemovitost poskytuje krásný pohled na souostroví La Maddalena. Tradiční jednopodlažní rozmístění, užití místních materiálů, trámové stropy, kamenné zdi, krb a nápadité detaily tvoří útulné a komfortní prostředí pro trávení volného času po celý rok.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528