Zpět na výpis

Útulný prostorný podkrovní apartmán poblíž Alpe Cermis

3
ID: IT0555

Vynikající příležitost ke koupi plně zařízeného podkrovního apartmánu v atraktivní oblasti Val di Fiemme v Alpe Cermis...

Čtěte více

10 930 600 Kč

430 000 €

369 327 £

520 902 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento velmi pěkný a moderně zařízený apartmán se nachází jen 500 metrů od lanovky Alpe Cermis v malebném alpském městečku Cavalese v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Apartmán se sice nachází mimo historické centrum, ale zato jen kousek od lyžařské oblasti Alpe Cermis s 24 km sjezdovek rozmístěných mezi 860 a 2,250 m nad mořem. Objekt byl postaven a zařízen v roce 2007 a je ve výborném stavu. Je opatřen výtahem, který vede přímo do bytu. Jeho užitná plocha činí 100 m2 a najdete zde prostorný obývací pokoj s integrovanou kuchyní, 3 ložnice jednu s manželskou postelí), 2 koupelny s veluxovými okny a technickou místnost. K bytu náleží podzemní garáž, další venkovní parkovací stání + komora v suterénu. Nábytek je zahrnut v ceně a vyznačuje se typickým cavaleským stylem s osobitými alpskými detaily a teplými barvami. Apartmán má vlastní vytápěcí systém, kotel a teploměr. Byt je připraven k užívání a nevyžaduje žádnou renovaci. Samotné Alpe Cermis je součástí širšího údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek, které spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá. Pro svou výhodnou polohu a snadnou dostupnost je tato nemovitost ideální pro každého, kdo miluje italské Dolomity a chce mít přímý přístup k lyžařským terénům a zároveň i k některým větším lyžařským areálům v krátké dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528