Zpět na výpis

Útulný prostorný podkrovní apartmán poblíž Alpe Cermis

3
ID: IT0555

Vynikající příležitost ke koupi plně zařízeného podkrovního apartmánu v atraktivní oblasti Val di Fiemme v Alpe Cermis...

Čtěte více

11 491 750 Kč

430 000 €

392 652 £

508 822 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velmi pěkný a moderně zařízený apartmán se nachází jen 500 metrů od lanovky Alpe Cermis v malebném alpském městečku Cavalese v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Apartmán se sice nachází mimo historické centrum, ale zato jen kousek od lyžařské oblasti Alpe Cermis s 24 km sjezdovek rozmístěných mezi 860 a 2,250 m nad mořem. Objekt byl postaven a zařízen v roce 2007 a je ve výborném stavu. Je opatřen výtahem, který vede přímo do bytu. Jeho užitná plocha činí 100 m2 a najdete zde prostorný obývací pokoj s integrovanou kuchyní, 3 ložnice jednu s manželskou postelí), 2 koupelny s veluxovými okny a technickou místnost. K bytu náleží podzemní garáž, další venkovní parkovací stání + komora v suterénu. Nábytek je zahrnut v ceně a vyznačuje se typickým cavaleským stylem s osobitými alpskými detaily a teplými barvami. Apartmán má vlastní vytápěcí systém, kotel a teploměr. Byt je připraven k užívání a nevyžaduje žádnou renovaci. Samotné Alpe Cermis je součástí širšího údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek, které spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá. Pro svou výhodnou polohu a snadnou dostupnost je tato nemovitost ideální pro každého, kdo miluje italské Dolomity a chce mít přímý přístup k lyžařským terénům a zároveň i k některým větším lyžařským areálům v krátké dojezdové vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247