Zpět na výpis

Útulný podkrovní apartmán nedaleko Alpe Cermis

2
ID: IT0591

Perfektní rekreační byt v italských Alpách, v blízkosti Alpe Cermis...

Čtěte více

5 355 000 Kč

210 000 €

178 792 £

249 709 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Domus Global nabízí k prodeji prostorný 2-lůžkový podkrovní byt ve výborném stavu v historickém centru města Castello di Fiemme, pouhých 10 minut jízdy od Alpe Cermis. Tento pěkný byt se 2 ložnicemi byl kompletně zrekonstruován v roce 2007 a nachází se v budově s pouhými 5 apartmánovými jednotkami. Užitná plocha nemovitosti činí cca 64 m2 a zahrnuje obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. Byt je levný na údržbu a neplatí se zde žádné soukromé poplatky. Součástí domu není sice soukromý parkovací prostor, ale v blízkosti domu se nachází veřejné parkoviště. K bytu náleží také sklepní kóje. Castello di Fiemme je velmi typická vesnice v regionu Trentino. Název „Castello“ (hrad) pochází ze starobylého panství, které kdysi stálo na skalnatém kopci v obci. V 19. století bylo zbořeno a nahrazeno působivým farním kostelem. V ulicích obce najdete staré tradiční domy s dobovými freskami. Alpe Cermis je nejvhodnější branou k okolním svahům, ke kterým se dostanete přes Cavalese, a také do centra Dolomit. Stručně řečeno, vynikající nemovitost se snadnou údržbou v těsné blízkosti sjezdovek!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528