Zpět na výpis

Útulný podkrovní apartmán blízko centra Kaprunu

3
ID: AT0227

Apartmán se 3 ložnicemi na prodej v blízkosti centra Kaprunu a se skvělou dostupností na ledovec a k areálu Maiskogel díky zástavce skibusu přímo u domu...

Čtěte více

17 216 045 Kč

679 000 €

580 466 £

795 529 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Útulný podkrovní byt se nachází kousek od centra Kaprunu se zastávkou skibusu přímo před domem!

POLOHA: Tento prostorný apartmán se nachází v projektu jen kousek od centra střediska Kaprun. Zastávka skibusu, který vás zaveze k ledovci Kitzsteinhorn nebo k lyžařskému areálu Maiskogel, je přímo před domem. Oblast Kaprun & Zell am See nabízí zhruba 140 km perfektně upravených sjezdovek a prakticky celoroční lyžování na ledovci. Nedávno bylo Zell am See také spojeno s oblastí Ski Circus Saalbach, čímž vzniklo největší propojené lyžařské středisko v Evropě. Kaprun je známé dvousezónní letovisko s řadou zimních a letních aktivit, včetně pěší turistiky, jízdy na horských kolech a různých vodních sportů na jezeře Zell. Během léta zůstává otevřeno mnoho lyžařských vleků, které umožňují turistům a cyklistům se dopravit na vrcholky hor. Lázně Tauern Spa jsou dokonalou destinací pro milovníky wellness s množstvím lázeňských procedur, saun a vířivek.

NEMOVITOST: Apartmán o ploše cca 101 m2 se nachází v pokroví a sestává z obývacího pokoje s vybavenou kuchyní, 3 ložnic, 2 koupelen, komory a velkého balkonu o velikosti necelých 20 m2 s nádherným výhledem na okolní vrcholky hor. Byt má parkovací místo v podzemní garáži.

POUŽITÍ: Jedná se o investiční nemovitost, která nabízí atraktivní kombinaci soukromého užívání majiteli a profesionálně spravovaného pronájmu s velmi atraktivním výnosem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247