Zpět na výpis

Útulný penzion, Rennweg am Katschberg

29
ID: AT0062

Útulný penzion v turisticky atraktivní lokalitě jen pár kilometrů od Katschbergu v blízkosti sjezdovek, golfových hřišť i potřebných služeb...

Čtěte více

17 839 950 Kč

690 000 €

614 959 £

801 147 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Penzion naleznete nedaleko tauernské dálnici A10, v dojezdové vzdálenosti se nacházejí střediska ski amadé, Katschberg/Aineck či Obertauern a řada jezer ke koupání (např. Millstätter See, Wörthersee) a na letiště v Salzburku dojedete cca za hodinu. Penzion je zařízen v typickém venkovském stylu, jeho základy sahají až 300 let zpátky a průběžně byl obnovován a modernizován. V penzionu se nachází 29 moderních hostovských pokojů dvoulůžkových/rodinných), které dohromady čítají 60 – 75 lůžek. V penzionu se rovněž nachází byt majitele, relaxační zóna se saunou a technické prostory v suterénu. Celková plocha penzionu je cca 450 m² a obklopuje jej pozemek o ploše 2 344 m². Součástí penzionu je kompletně zařízená a vybavená restaurace (včetně praktické kuchyně a kuchyňských přístrojů, zčásti nových), která nabízí gastronomii typickou pro daný region, a několik dalších možností příjemného posezení (např. ve sklepních prostorech), jež dohromady tvoří asi 180 míst k sezení. Dále je zde terasa pro cca 50 osob. K dispozici jsou také dvě garáže a cca 20 parkovacích míst. Penzion je dobře udržovaný, zavedený po několik desetiletí a může se pochlubit stálou vytížeností. Penzion je ihned k převzetí, včetně možnosti krátkodobého převzetí personálu
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247