Zpět na výpis

Útulný dům na ostrově Čiovo

2 ano
ID: CH0078

Dvoupodlažní zařízený dům s krytou terasou, vlastní studnou a slunečními kolektory situovaný na klidném místě na ostrově Čiovo…

Čtěte více

16 523 000 Kč

650 000 €

558 285 £

787 409 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný a útulný dům má jedinečnou polohu na jižní straně ostrova Čiovo. Nachází se na klidném místě obklopen přírodou a lesy a navíc má jeden z nejlepších výhledů na otevřené moře. Pláž je od domu vzdálená jen pár kroků a centrum města s veškerým občanským vybavením je vzdálené 1 km. Na mezinárodní letiště dojedete autem za 20 minut.

Dům byl postaven v roce 2010 a je ve skvělém stavu. Je dvoupodlažní a rozléhá se na ploše asi 50 m2. V přízemí se nachází pěkně zařízená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna a krásná krytá terasa s krbem a výhledem na moře. V 1. patře je další ložnice, koupelna, prostorný obývací pokoj s přistýlkou a balkon s ještě lepším výhledem na moře a okolní ostrovy. Dům se prodává zařízený.

Pozemek má asi 650 m2. Je obklopen kamennou zdí a u vchodu je železná brána. U domu je studna a prostorný dvůr s borovicemi, které poskytují přirozený stín po celý den. Hlavním zdrojem energie je 5 slunečních kolektorů umístěných na střeše.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247