Zpět na výpis

Útulný byt jen pár kroků od sjezdovky, Obertauern

3
ID: AT0046

Tento byt nabízí okouzlující výhledy, sjezdovky ve špičkovém lyžařském středisku Obertauern vzdálené jen pár kroků a další sportovní vyžití v blízkém okolí...

Čtěte více

9 720 000 Kč
360 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Útulný byt s terasou, ze kterého se naskýtá kouzelný výhled na alpská panoramata, najdete naproti dolní stanici lanovky Zehnerkar/Grünwaldkopf a zároveň jen pár minut chůze od centra vesnice. Obertauern nabízí nejen skvělé lyžařské a běžkařské možnosti (v nadmořské výšce 1600 – 2300 m.n.m.), ale i bezpočet Aprés Ski a zábavný noční život či skvělou dostupnost do střediska amadé, na golfová hřiště nebo do korutanské oblasti jezer a do Itálie. Byt se nalézá v komplexu o tří objektech z roku 2009 (Apartmenthouse Steinadler), jenž je charakterizován moderním venkovským stylem. Apartmán je profesionálně spravován, plně zařízen a udržován s velkou pečlivostí. Nabízený byt se nachází v budově B, kousek od recepce a wellness zóny. Byt se rozkládá na 99 m² a skládá se ze 3 ložnic, obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní, předsíně a koupelny. Cena bytu zahrnuje dvě parkovací místa v garáži a sklepní kóji. Tento byt je skvělou investicí, zaručující díky své poloze ve světoznámém středisku zimních sportů Obertrauern vysokou výnosnost.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247