Zpět na výpis

Útulný apartmán ve výborném stavu kousek od Bormia

2
ID: IT0726

Nejezděte dále do hotelu - kupte si vlastní nemovitost v Itálii: Lyžařský apartmán v oblasti Bormio-Livigno v perfektním stavu na prodej nedaleko vleků.

Čtěte více

8 137 800 Kč

330 000 €

291 031 £

321 983 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nedaleko lyžařských vleků v oblasti Pedenosso Basso kousek od Bormia nabízíme tento útulný lyžařský apartmán v perfektním stavu. Tento apartmán o celkové výměře asi 120m2 se skládá z obývacího pokoje, oddělené prostorné kuchyně, dvou ložnic a dvou koupelen. Výhodou jsou také dva panoramatické balkóny s výhledem do údolí. Apartmán je součástí malého chaletu s pouze dvěma bytovými jednotkami a je plně vybaven.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528