Zpět na výpis

Útulný apartmán ve výborném stavu kousek od Bormia

2
ID: IT0726

Nejezděte dále do hotelu - kupte si vlastní nemovitost v Itálii: Lyžařský apartmán v oblasti Bormio-Livigno v perfektním stavu na prodej nedaleko vleků.

Čtěte více

7 860 600 Kč

330 000 €

290 188 £

359 490 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nedaleko lyžařských vleků v oblasti Pedenosso Basso kousek od Bormia nabízíme tento útulný lyžařský apartmán v perfektním stavu. Tento apartmán o celkové výměře asi 120m2 se skládá z obývacího pokoje, oddělené prostorné kuchyně, dvou ložnic a dvou koupelen. Výhodou jsou také dva panoramatické balkóny s výhledem do údolí. Apartmán je součástí malého chaletu s pouze dvěma bytovými jednotkami a je plně vybaven.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528