Zpět na výpis

Útulný apartmán v rezidenci s bazénem, Porto Santa Margherita

2
ID: IT0960

Útulný apartmán v prvním patře rezidence s bazénem a zároveň blízko moře, ideální řešení jak pro vaši dovolenou, tak jako investice k turistickému pronájmu...

Čtěte více

4 524 760 Kč

178 000 €

151 543 £

201 836 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme apartmán v prvním patře k prodeji v Porto Santa Margherita, v jedné z nejvyhledávanějších rezidencí díky své poloze a také nedávné rekonstrukci exteriéru.

V rezidenci je k dispozici společný bazén a zahrada. Jedná se o velmi klidnou rezidemci. Byt s rohovou expozicí a výhledem na bazén prošel modernizací a skládá se ze světlého obývacího pokoje, samostatného kuchyňského koutu, 2 ložnic, terasy a koupelny.

Byt je vybaven peletovými kamny, a proto je obyvatelný i během zimy. K dispozici je také parkovací stání pro výhradní použití majitelem apartmánu. Rezidence má svého správce, který se stará o pořádek, čistotu a bezpečnost celého objektu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846