Zpět na výpis

Útulný apartmán v první linii v Santa Ponsa

1 1 ano 50m
ID: SP0609

Útulný klimatizovaný apartmán s výhledem na moře, se společným bazénem a zahradami v Santa Ponsa na Mallorce, pouhých 50 metrů od pláže...

Čtěte více

4 988 200 Kč

196 000 €

165 485 £

227 419 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný a útulný apartmán se nachází v autonomní oblasti Calviá v městečku Santa Ponsa na Mallorce, pouhých 50 metrů od pláže. Tato oblast má velmi dobré dopravní spojení. Byt je blízko autobusových zastávek, nákupních oblastí, zdravotnických středisek, škol, dětských hřišť, barů a restaurací.

Byt je v 6. patře v domě s výtahem a má užitnou plochu 45 m2. Tvoří ho prostorná dvoulůžková ložnice, koupelna, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj, ze kterého je nádherný výhled na moře. Byt je vybavený klimatizací a vestavěnými skříněmi. Díky jihozápadní orientaci bytu je zde možné pozorovat jedinečné západy slunce u moře.

K tomuto bytu náleží i dobře udržované zahradní plochy, společný bazén a parkoviště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247