Zpět na výpis

Útulný alpský apartmán u Livigna

2
ID: IT0810

Krásný horský apartmán v nejvýše položené vesnici v Evropě v Trepalle nedaleko proslulého střediska Livigno a jeho vždy skvěle upravených sjezdovek...

Čtěte více

9 732 850 Kč

370 000 €

319 351 £

441 720 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný, výhodně položený apartmán nedaleko sjezdovek v Livignu je nabízen k prodeji v oblíbené lokalitě Trepalle.

Tento útulný apartmán se rozkládá na prvním a druhém patře alpského chaletu v typickém horském stylu postaveném v roce 2008. Na spodním patře najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a balkón s krásným pohledem do krajiny a na okolní hory, v druhém podkrovním patře se pak nachází 2 světlé ložnice a další koupelna. Apartmán je k prodeji plně zařízen a nábytek je v ceně, takže je možno se hned nastěhovat. Nemovitost má vlastní vchod, patří k ní garáž a velká sklepní kóje, ideální pro skladování lyží a kol. Výměra apartmánu je asi 90m2.

Trepalle je malá vesnička, která je součástí Livigna. Nalézá se v nadmořské výšce 2.069m n.m. a je tak nejvýše položenou vesnicí nejen v Itálii ale i v celé Evropě. Trepalle se nachází mezi dvěma pasy - Foscagno Pass a Eira Pass, takže nabízí opravdu úchvatnou lokalizaci s nádhernými dramatickými výhledy. Lyžařské středisko Livigno je jedním z nejznámějších v Itálii díky svému vysokohorskému rázu a dokonalé infrastruktuře. K dispozici lyžařům a snowboardistům je zde 115km sjezdovek a 32 vleků. Lyžařský areál se nachází v nadmořské výšce 1.816m-2.798m n.m., takže sněhové podmínky jsou ideální. Celá oblast okolo Livigna a Bormia je však vyhledávána nejen lyžaři, ale i fanoušky dalších sportů od cyklistiky, běhu, pěší turistiky atd.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247