Zpět na výpis

Útulné podkrovní byty u sjezdovky, Annaberg

1-4
ID: AT0051

Krásné podkrovní byty s dřevěnými krovy v klidné a slunné poloze u sjezdovky střediska Dachstein-West jsou opravdovou oázou stvořenou pro odpočinek a relaxaci…

Čtěte více

5 054 400 Kč - 6 091 Kč

195 000 € - 235 €

172 552 £ - 208 £

227 042 $ - 274 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto útulné byty se nalézají ve slunné a klidné oáze na úpatí Donnerkogel. Jejich největším plusem je poloha přímo u sjezdovky střediska Dachstein-West. Do centra Annaberg, kde najdete potřebnou infrastrukturu, dojedete za pár minut autem, v Salzburku či na letišti jste za hodinu a další lyžařská střediska Rußbach, Zwieselalm, Gosau a Ski amadé nebo golfová hřiště a lázně jsou rovněž dobře autem dostupná. Byty jsou situovány v domě o 5 bytech z roku 2000. Byty jsou zařízeny ve venkovském stylu s dotekem moderního designu a díky své útulnosti a hezkým výhledům jsou opravdovou oázou odpočinku a relaxace. Byty jsou vybaveny plastovými okny, kameninovými či laminátovými podlahami, dřevěnými dveřmi a moderní koupelnou. Dominantou podkrovních bytů jsou nádherné dřevěné krovy. Byty se nabízejí o ploše 60m² (195 000 EUR) či 90m² (235 000 EUR) plus prostor přímo pod střechou (lze využít ke spaní), balkón a sklepní kóje. Parkovací místa jsou k dispozici před domem. Byty sestávají z 1-4 ložnic, obývacího pokoje s jídelním koutem, kuchyní a vchodem na terasu, předsíně/šatny, koupelny a toalety. Byty jsou určené k turistickému pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247