Zpět na výpis

Útulná vila v Torre de la Horadada

3
ID: SP0387

Jedinečná příležitost koupit vilu v těsné blízkosti moře

Čtěte více

5 447 000 Kč

200 000 €

182 650 £

236 169 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost ke koupi krásné nemovitosti v docházkové vzdálenosti od moře a náměstí „pueblo Latino“ v oblasti Torre de la Horadada. Tato nemovitost nabízí dostatek prostoru – 3 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, velký obývací pokoj s krbovými kamny, samostatnou jídelnu, kuchyň, velkou komoru, přední a zadní zahradu včetně pěkně upravené veřejné zahrady.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247