Zpět na výpis

Unikátní vily u golfového rezortu na jižní Sardinii - Vila Luxi

4 1 5 000m
ID: IT1025

Nádherné vily u golfového rezortu na Sardinii...

Čtěte více

63 154 000 Kč

2 600 000 €

2 245 715 £

2 843 110 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Ojedinělý projekt luxusních vil zasazených v nezkažené přírodě jihozápadní Sardinie jen pár kilometrů od bělostných pláží s jemným pískem u prestižního golfového rezortu Is Molas s 27-jamkovým hřištěm. Možnost koupě hotové vily nebo částečně na míru.

POLOHA: Vily jsou idylicky umístěny v lokalitě Pula na jihozápadním pobřeží Sardinie asi 5km od moře. Díky své poloze mezi bělostnými plážemi, horami a přírodou rezort nabízí ideální destinaci jak pro milovníky moře a koupání, tak pro aktivní sportovce, cyklisty a rodiny s dětmi. Letiště v Cagliari je vzdáleno pouze 40min jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Za konceptem těchto vil stojí známý italský architekt Massimiliano Fuksas, který se při práci nechal inspirovat sardinskou přírodou a klimatem. Elegantní vily připomínající sochy svým tvarem a barvami odvolávají na sardinské naturální elementy, především červenou půdu a vítr. Přirozeně tak zapadají do krajiny a tvoří harmonický celek. Každá vila je postavená v jedinečném stylu s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a nejlepšího vybavení. Velký důraz je kladen na absolutní soukromí, komfort a design. Venkovní a vnitřní prostory jsou harmonicky propojeny a nabízí nejvyšší standard bydlení. K dispozici jsou různé typy vil , každou je ale možné dokončit dle specifikací nového majitele. Developer také nabízí nábytkové varianty dle další dohody s klientem.

VILA LUXI, v překladu světlo, je luxusní vila s bazénem a vířivkou s panoramatickým výhledem do krajiny. Vila je položena v soukromé zahradě o ploše asi 1000m2, jíž dominuje bazén o výměře 60m2 a několik příjemných relaxačních zákoutí. Vilu Luxi tvoří dva vzájemně propojené bloky s velkou terasou o výměře 130m2. Přízemí disponuje vzdušným obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, dále zde najdete 2 ložnice a 1 koupelnu. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které tvoří 2 další ložnice, každá s vlastní koupelnou.

REZORT: Rezort poskytuje majitelům vil širokou škálu služeb. Samozřejmostí jsou zvýhodněné podmínky členství v golfovém klubu, služby zahradníka, úklid, restaurace , bar a mnoho dalšího. Od května do září je možé využívat taxi shuttle na pláž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528