Zpět na výpis

Unikátní vila v Pilar de la Horadada

3 2 000m
ID: SP0388

Moderní vila vynikající moderním designem a kvalitou

Čtěte více

7 649 915 Kč

299 000 €

268 654 £

335 361 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento zbrusu nový moderní projekt se nachází ve městě Pilar de la Horadada s možností výstavby již za 7 měsíců od objednávky. Lokalita se nachází na okraji města jen 2 km od krásné písečné pláže Torre de la Horadada. Nemovitost sestává z velkého obýváku, samostatné kuchyně a jídelny, samostatné technické místnosti, ložnice s šatnou a vlastní koupelnou, další koupelny, dále ze dvou dvoulůžkových ložnic a rodinné koupelny. K pozemku náleží soukromá příjezdová cesta, terasy a solárium o rozloze 87 m2 s výhledem na moře. Stavba a vybavení se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Je zde nainstalován systém čištění vzduchu. V případě zájmu o vlastní bazén je možné zakoupit větší pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247