Zpět na výpis

Unikátní vila v jedinečné poloze u moře, Caletta - Castiglioncello

11 ano 50m
ID: IT0456

Unikátní a velmi prosotrná vila v jedinečné poloze u moře a u krásné promenády v oblasti Caletta v Castiglioncellu nabízí...

Čtěte více

54 169 500 Kč

2 100 000 €

1 886 519 £

2 369 827 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato unikátní vila se nachází v jedinečné poloze v první linii u moře v Castiglioncellu, v oblasti Caletty (pod útesem). Přímo před vilou je útes i pláž a promenáda. Vila ale z promenády není skoro vidět, protože stojí v zahradě, kterou se po cestičce dojde k brance, která vede na pěší promenádu. Vila o ploše e cca. 450 m² leží na pozemku o velikosti 1500 m². Vila vyžaduje rekonstrukci. Je rozdělena na 2 části. V jedné části jsou celkem 3 apartmány a jsou rozděleny následovně: v suterénu je apartmán s kuchyní, 2 pokoji a koupelnou; v přízemí je apartmán s kuchyní, 3 pokoji a koupelnou a dispozičně stejný apartmán je i v prvním patře. V patrech jsou balkony s hezkým výhledem. V druhé části je jeden apartmán rozprostírající se na více patrech. V suterénu jsou úložné prostory, po točitém schodišti se dostaneme do dalšího patra, kde je velký obývací prostor a kuchyň, v dalším patře jsou pak 4 pokoje a 2 koupelny. V posledním patře se rozprostírá velká střešní terasa s dech beroucím, ničím nerušeným výhledem na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247