Zpět na výpis

Unikátní vila v jedinečné poloze u moře, Caletta - Castiglioncello

11 ano 50m
ID: IT0456

Unikátní a velmi prostorná vila v jedinečné poloze u moře a u krásné promenády v oblasti Caletta v Castiglioncellu nabízí...

Čtěte více

54 274 500 Kč

2 100 000 €

1 820 131 £

2 532 523 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato unikátní vila se nachází v jedinečné poloze v první linii u moře v Castiglioncellu, v oblasti Caletty (pod útesem). Přímo před vilou je útes i pláž a promenáda. Vila ale z promenády není skoro vidět, protože stojí v zahradě, kterou se po cestičce dojde k brance, která vede na pěší promenádu. Vila o ploše e cca. 450 m² leží na pozemku o velikosti 1500 m². Vila vyžaduje rekonstrukci. Je rozdělena na 2 části. V jedné části jsou celkem 3 apartmány a jsou rozděleny následovně: v suterénu je apartmán s kuchyní, 2 pokoji a koupelnou; v přízemí je apartmán s kuchyní, 3 pokoji a koupelnou a dispozičně stejný apartmán je i v prvním patře. V patrech jsou balkony s hezkým výhledem. V druhé části je jeden apartmán rozprostírající se na více patrech. V suterénu jsou úložné prostory, po točitém schodišti se dostaneme do dalšího patra, kde je velký obývací prostor a kuchyň, v dalším patře jsou pak 4 pokoje a 2 koupelny. V posledním patře se rozprostírá velká střešní terasa s dech beroucím, ničím nerušeným výhledem na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247