Zpět na výpis

Unikátní vila s kotvištěm na Korčule

4 1 ano 10m
ID: CH0058

Unikátní vila s vlastním kotvištěm, zahradou u moře a výhledem na ostrov Hvar v klidné zátoce na ostrově Korčula…

Čtěte více

36 463 500 Kč

1 350 000 €

1 238 738 £

1 584 818 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji naprosto unikátní a jedinečnou vilu, která se nachází v první řadě u moře v klidné zátoce s výhledem na ostrov Hvar. Vila je zařazena do kategorie pěti hvězdiček a je jedinou na ostrově Korčula. Obklopuje ji pěkný pozemek a díky její poloze sem svítí slunce po celý den. Vila má také hlavní zahradu u moře, parkování pro 4 auta a soukromou pláž s kotvištěm pro loď. Nemovitost má užitnou plochu 367 m2. Najdete zde celkem 5 pokojů, 4 koupelny, 2 sprchové kouty, 6 toalet, krb, gril na terase a vířivku. V přízemí 54 m2 se nachází sauna, mini bar, koupelna a terasa 56 m2, ze které vede vstup k bazénu 32 m2. V prvním patře se nacházejí 4 ložnice, 4 koupelny a terasa 35 m2. V druhém patře je obývací pokoj 38 m2, kuchyň s jídelnou, pracovna, koupelna a terasa. Pozemek se rozprostírá na ploše 748 m2. Pozemek u moře má 150 m2. Ostrov Korčula bývá nazýván Muzeem pod širým nebem. Od ostrova Hvar je oddělen Korčulským průlivem. Najdete zde mnoho historických památek včetně starobylého města Korčula, kde se pořádají atraktivní rytířské hry s meči.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247