Zpět na výpis

Unikátní střešní apartmán v luxusní zástavbě, Kaprun, Rakousko

4
ID: AT0095

Unikátní luxusní střešní byt v módní lyžařské zástavbě v Kaprunu s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn, k turistickému pronájmu s obdobím pro vlastní využití...

Čtěte více

22 982 935 Kč

899 000 €

796 139 £

1 023 921 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Jako vzácná příležitost ke koupi je nabízen prostorný luxusní střešní apartmán o rozloze 140 m², který je součásti menší zástavby umístěné zhruba 800 m od centra Kaprunu a 1300 m od nejbližšího vleku. Oblast Zell am See - Kaprun je mimořádně populární pro zahraniční i místní návštěvníky a má velký potenciál vzhledem ke stále pokračujícím investicím do turistického sektoru v tomto regionu. Jde o celoroční letovisko s pestrou paletou sportovních a odpočinkových aktivit. Nabízený apartmán sestává ze 4 ložnic, 4 koupelen a může se pochlubit nádhernou prostornou terasou o rozloze 86 m², která nabízí dechberoucí podívanou na ledovec a malebnou horskou vesnici Kaprun. Najdete zde také soukromou saunu, krb, 2 parkovací místa a prostorný skladovací prostor. Interiérové vybavení ladí s exklusivitou místa, a to moderními spotřebiči Siemens, stylovou kuchyní, krásnými dřevěnými podlahami, vysoce kvalitním nábytkem, wifi, interkomem,bluetooth soundbarem a televizory s plochou obrazovkou. Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně. Majitelé a hosté mohou také využívat službu ranní donášky pečiva. Apartmán je určený pro turistický pronájem s možností vlastního užívání. Pronájem zajišťuje renomovaná mezinárodní agentura. S ohledem na vysokou míru obsazenosti místa nabízí velmi atraktivní výnos. Kaprun je vzdálený od Prahy cca 5 a půl hodiny jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247