Zpět na výpis

Unikátní kapitánský dům, Viganj

8 1 ano
ID: CH0014

Kamenný dům u moře, postavený před 150 lety, najdete ve vesničce Viganj v západní části poloostrova Pelješac a uchvátí Vás svojí autentickou atmosférou...

Čtěte více

17 104 000 Kč

640 000 €

584 412 £

757 317 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kapitánský dům je výsledkem tradiční architektury, při které se používaly ručně opracované kameny, a uchovává tak v sobě středozemní kouzlo i bohatou historii. Plocha domu je 402 m2 a vedle samotné vily zahrnuje původní kamennou verandu s krbem, kde si můžete vychutnat krásné pohledy na moře a ostrov Korčula. Pod terasou se nachází autentická taverna/vinný sklep, kde naleznete původní prvky a historické předměty jako např. vybavení pro výrobu a uskladnění olivového oleje či kamennou pec. V přízemí domu se vedle prostorné haly nacházejí 4 pokoje. Z přízemí se po krásných kamenných schodech dostanete do prvního patra, rovněž s halou a 4 pokojemi. Nejhornější patro by mohlo být předěláno na exkluzivní střešní byt s panoramatickým výhledem. Dům je obklopen pozemkem o 1126 m2, kde vzrostlé stromy citrusů zajišťují dostatek soukromí a který je vhodný pro vybudování bazénu. Dále se před domem nalézá další stavební pozemek o 400 m2, který není uveden v ceně. Unikátní projekt renovace zůstane věrný autentickému dalmáckému stylu a zachová původní uspořádání pokojů, kamennou kuchyni či kamenné lavičky před domem. Návrh renovace, bazénu a vyčíslení nákladů bylo provedeno renomovaným architektem, který se zaměřuje na oblast kulturního dědictví, a je na žádost k nahlédnutí v kanceláři. V případě zájmu může být návrh renovace prodán budoucímu majiteli
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247