Zpět na výpis

Úchvatná vila s bazénem, Srebrnići

4 1 ano 10m
ID: CH0040

Moderní vila v malé vesničce Srebrnići, která je vzdálená 10 km od moře, Vám poskytne veškerý komfort, okouzlující zahradu a krásné výhledy na moře v dáli…

Čtěte více

12 737 500 Kč

500 000 €

446 241 £

584 557 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná kamenná vila, ze které jste v centru Poreče za 25 minut autem, se rozkládá na ploše 196 m2. Vila je moderně pojata a doladěna do posledního detailu. Zařízení a nábytek jsou prací italských designerů. V přízemí vily se nalézá obývací pokoj s krbem, který je propojen s kuchyní a jídelnou, koupelna a jedna ložnice. V patře jsou situovány tři elegantní ložnice s koupelnou. Příjemné posezení se nabízí na prostorné sluneční terase s bazénem o ploše 50 m2 a grilovací zónou. Vilu obklopuje zahrada o 1007 m2, kterou zdobí mediteránní rostliny, levandule a olivovníky. Vila je vybavena centrálním a podlahovým vytápěním. Vila je ve výstavbě a je ji možné zakoupit v jakékoli stavební fázi.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247