Zpět na výpis

Úchvatná vila jen 100m od písečné pláže v oblasti Aglientu

5 1 ano 100m
ID: IT1191

Krásná vila v soukromé osadě s celoročním hlídačem, jen pár kroků od nádherné písečné pláže v Portobello di Gallura na severní Sardínii

Čtěte více

34 107 750 Kč

1 350 000 €

1 155 568 £

1 438 721 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečná jednopodlažní velkoryse řešená vila zasazená v zelení jen 100 metrů od půvabné písečné pláže v oblasti Aglientu / Portobello di Gallura na severozápadním pobřeží Sardinie. Elegantní bazén a výhled na moře.

LOKALITA: Portobello di Gallura je osada soukromých luxusních vil s omezeným přístupem pouze pro majitele, které se rozkládá na asi 100 hektarech a 3km skalnatého pobřeží s malými plážemi a zátokami a severovýchodě Sardinie. Osada byla vytvořena v šedesátých letech skupinou architektů, kterým učarovala zdejší krajina a dali si za cíl vybudovat harmonický celek, který by obyvatelům umožnil soustředit se na základní hodnoty a žít v harmonii mezi sebou a okolní přírodou. Vily v této oblasti sjednocuje jednotný styl s důrazem na přírodní materiály s přítomností velkých zahrad a teras, díky kterým majitelé mohou trávit většinu času venku. Přístup do osady je zajištěn na obou stranách přes bariéry s 24-hodinovou ochranou a hlídačem po celý rok. Díky omezenému přístupu je zde i v hlavní letní sezóně klid. Vily jsou zasazeny v bujné přírodě, které jsou protkány cestičkami vedoucími k moři. V areálu funguje také celoroční restaurace, pizzerie a plážový bar. K dispozici je také trafika a minimarket. K dispozici je také fotbalové hřiště a tenisový kurt. Portobello di Gallura je vzdáleno 2h od letiště v Algheru a 1h15 od letiště v Olbii. V okolí je možné navštívit další přírodní skvosty a zajímavá místa jako například letovisko Costa Paradiso, přístav Santa Teresa Gallura. Světoznámé Porto Cervo s prestižními obchody a restauracemi je vzdáleno hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato velká a vzdušná vila je umístěna v jedné z nejlepších částí osady Portobello di Gallura jen pár kroků od romantické písečné pláže Baia dell'Amore, v překladu zátoky lásky. Centrum osady s minimarketem a restaurací je vzdáleno asi 600m od nemovitosti. Vila je nerušeně zasazena do typické sardinské krajiny a četnými středomořskými keři. Dům je umístěn na pozemku u rozloze asi 1500m2. Prostor před vilou zaujímá udržovaná zahrada s bazénem, relaxační zónou, venkovní sprchou a barbecue. Samozřejmostí je veranda, ideální pro venkovní stolování po celý rok. Centrálním bodem domu je velký obývací prostor ve stylu open-plan s moderní kuchyní a jídelnou. Dále zde najdete 5 ložnic a 3 koupelny. Manželská ložnice má vlastní koupelnu a šatnu. Je zde kladen důraz na minimalismus a velké a světlé místnosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528