Zpět na výpis

Úchvatná venkovská usedlost s pozemky v srdci Toskánska

8 1
ID: IT0699

Krásná venkovská nemovitost v srdci Toskánska s výhledem

Čtěte více

49 979 500 Kč

1 900 000 €

1 639 909 £

2 268 290 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen kousek od příjemného lázeňského městečka Terme di Casciana nabízíme k prodeji tuto naprosto rozkošnou venkovskou usedlost zasazenou do typické toskánské krajiny. Tato jedinečná nemovitost má opravdu vše, aby uspokojila i ty nejnáročnější. Rozprostírá se na velkém pozemku o rozloze asi 1.7 hektaru, kde také najdete 150 olivovníků a ovocných stromů a bazén 6 x 12 metrů s nočním osvětlením. Nemovitost byla postavena v typickém toskánském venkovském stylu a nedávno plně zrekonstruována se zachováním všech původních architektonických prvků, které dodávají domu úžasnou atmosféru. Usedlost nabízí asi 750m2 vnitřního prostoru a je rozdělena na 2 části - hlavní ubytování zabírá asi 500m2 a je rozloženo v přízemí a prvním patře. Skládá se v přízemí z několika prostorných obývacích pokojů s krby, tradiční kuchyně, 4 ložnic a 2 koupelen, a v prvním patře z 5 ložnic, 4 koupelen a zastřešené verandy. Dále v prvním patře najdete jeden samostatný byt skládající se z obývací místnosti s kuchyní, 2 ložnic a koupelny. Nemovitost je prezentována v elegantním luxusním stylu a připravena k nastěhovaní. Má výbornou polohu blízko různých toskánských atrakcí - vzdálenost k moři je asi 30km, Florencie je 83km, Siena 95km, San Gimignano 28km, Volterra 25km. Letiště v Pise je jen 45km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247