Zpět na výpis

Úchvatná venkovská usedlost, Montecatini Val di Cecina

6 2 ano 15m
ID: IT0470

Uprostřed toskánské krajiny,nedaleko Montecatini Val di Cecina a 15 km od moře stojí tato venkovská usedlost, jejíž základy pocházejí ze 17. století…

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Patrová kamenná vila s okouzlujícími výhledy na okolní kopce a moře se rozprostírá na ploše 450 m2 a je obklopena krásnou, pečlivě udržovanou zahradou. Vila stojí ve vzdálenosti 4 km od asfaltové silnice. V přízemí vily je situován prostorný obývací pokoj s krbem, velká kuchyně s jídelnou a dvojím přístupem na zahradu, hlavní ložnice s vlastní koupelnou, ze které se dá rovněž vyjít na zahradu, dvě toalety a wellness zóna se saunou a koupelnou. Přízemí završuje zastřešená terasa. Z prvním patře vily se nalézá další obývací pokoj s krbem, ze kterého se vchází do čtyřech ložnic s vlastní koupelnou. Ze dvou ložnic se přímo vstupuje na panoramatickou terasu. Dále se zde nachází velká třílůžková ložnice s patrem na spaní a rovněž vlastní koupelnou. Vila je podsklepená: suterén o ploše cca 150 m2 je po rekonstrukci, část je využívána jako prádelna a zbývající prostory se dají přizpůsobit potřebám nového majitele. Na pozemku nalezneme také depandance s dvojpokojovým bytem, která případně může sloužit pro personál. Vila je ve výborném stavu. Rekonstrukce proběhla v roce 2007 a vila je každoročně pečlivě udržována. Vila se může pochlubit krásnými terakotovými podlahami a nádhernými stropy (s klenbou v přízemí a dřevěnými trámy v patře). Na pozemku jsou k dispozci dva bazény (jeden pro dospělé, druhý pro děti). K nemovitosti náleží pozemek o cca 24 hektarech, který sestává z lesa a 1700 olivovníků. Vila slouží v současné době jako prázdninová nemovitost se skvělým výnosem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247