Zpět na výpis

Typická provensálská vila u Callianu

2
ID: FR0046

Nádherná provensálská vila s velkým pozemkem nedaleko Callianu

Čtěte více

13 145 925 Kč

485 000 €

442 967 £

564 348 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná provensálská vila v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur v departmánu Var. Vila se nachází v poklidné oblasti nedaleko vesničky Callian a historického městečka Mons. Město Cannes a pobřeží je vzdálené asi 40 minut jízdy autem, veškerá občanská vybavenost 10 minut jízdy autem. Autem dostupné jsou i lyžařská střediska či golfové hřiště. Dům se pyšní 2 ložnicemi, novou vybavenou kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem, 2 koupelnami, apartmánem pro hosty (manželská postel, kuchyňský kout, samostatný vchod). Dům je samostatně stojící s velkým pozemkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247