Zpět na výpis

Třípokojový byt v Porto Santa Margherita

2 ano 5m
ID: IT0855

Velkoryse řešený třípokojový byt se soukromou pláží a obytnou terasou s výhledem na moře v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

5 117 310 Kč

198 000 €

171 612 £

238 781 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velký třípokojový byt se nachází v prvním patře prestižní rezidence v Porto Santa Margherita. Rezidence je umístěna kousek od pláže, obklopena borovým lesem, který poskytuje dostatek soukromí.

Velkoryse řešený byt se na ploše 70 m2 skládá z vchodu, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, samostatného kuchyňského koutu, 2 ložnic s manželskou i samostatnou postelí a šatní skříní, koupelny s okny a obytné terasy, ze které lze zahlédnout moře (přes borovicový les).

Rezidence má svou vlastní soukromou pláž a majiteli bytu je k dispozici i skladovací místnost v přízemí (ideální pro skladování kol nebo lehátek) a kryté parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247