Zpět na výpis

Třípokojový byt s terasou blízko pláže, Caorle

2 300m
ID: IT0482

Byt v hezky zrekonstruovaném domě v zeleni, s pláží v docházkové vzdálenosti a společným bazénem…

Čtěte více

3 525 210 Kč

138 000 €

120 640 £

162 609 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt je situován ve druhém patře čtyřpatrového domu s výtahem ze sedmdesátých let, který prošel v roce 2013 rozsáhlou rekonstrukcí (fasáda, oprava teras a balkónů, nové výtahy, bazén). V bytě o 60 m2 najdete předsíň, obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, koupelnu a šatnu. V bytě je k dispozici prostorná rohová terasa s hezkým výhledem do zeleně a na střechy sousedních vilek. V bytě jsou nové elektrické rozvody, klimatizace a vestavěná skříň v nice. K bytu náleží parkovací místo v přízemí budovy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247