Zpět na výpis

Třípokojový byt s bazénem v Lido Altanea

2 1
ID: IT1032

Dva třípokojové byty v klidné rezidenci s bazénem a terasou nabízející krásný výhled na okolní zeleň. Rezidence poskytuje parkovací místo a wifi zdarma.

Čtěte více

4 323 620 Kč

178 000 €

153 745 £

194 644 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V klidném prostředí oplocené rezidence jsou v nabídce dva třípokojové byty s rohovou polohou a krásným výhledem do okolní zeleně.

Oba byty o velikosti cca 65 m2 s terasou o velikosti cca 50 m2 mají velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a rozkládací pohovkou. K dispozici jsou dvě ložnice a koupelna. Byty mají pancéřové dveře, dřevěná okna s dvojskly, trezor a možnost instalace klimatizace. V rezidenci je sdílený bazén, wifi zdarma a bezplatná kyvadlová doprava malým vláčkem na pláž. V ceně bytu je nekryté parkovací stání v areálu. Majitelé mají možnost zakoupit si druhé parkovací nebo kryté stání v garáži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846