Zpět na výpis

Třípokojový byt s bazénem v Lido Altanea

2 1
ID: IT1032

Dva třípokojové byty v klidné rezidenci s bazénem a terasou nabízející krásný výhled na okolní zeleň. Rezidence poskytuje parkovací místo a wifi zdarma.

Čtěte více

4 389 480 Kč

178 000 €

158 878 £

171 699 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V klidném prostředí oplocené rezidence jsou v nabídce dva třípokojové byty s rohovou polohou a krásným výhledem do okolní zeleně.

Oba byty o velikosti cca 65 m2 s terasou o velikosti cca 50 m2 mají velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a rozkládací pohovkou. K dispozici jsou dvě ložnice a koupelna. Byty mají pancéřové dveře, dřevěná okna s dvojskly, trezor a možnost instalace klimatizace. V rezidenci je sdílený bazén, wifi zdarma a bezplatná kyvadlová doprava malým vláčkem na pláž. V ceně bytu je nekryté parkovací stání v areálu. Majitelé mají možnost zakoupit si druhé parkovací nebo kryté stání v garáži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846