Zpět na výpis

Třípokojový apartmán u moře, Caorle – Porto Santa Margherita

2 400m
ID: IT0507

Prostorný třípokojový apartmán vzdálený 400 metrů od vstupu na pláž, vhodný k celoročnímu bydlení v centru letoviska Caorle – Porto Santa Margherita…

Čtěte více

3 750 425 Kč

145 000 €

130 695 £

164 521 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízená nemovitost se nachází v centru přímořského letoviska Caorle – Porto Santa Margherita, které leží na pobřeží Jaderského moře 70 km severně od Benátek. Tento prostorný třípokojový apartmán o rozloze 75 m² se nachází ve 2. podlaží bytového domu a výborně se hodí pro celoroční obývání. Je vzdálený pouhých 400 metrů od vstupu na pláž. Samotný apartmán sestává ze vstupního prostoru vedoucího do kuchyně a obývacího pokoje, dvou prostorných ložnic, ve kterých je možné umístit dvoulůžko i patrovou postel. Dále zde nalezneme koupelnu a menší místnost, kterou by bylo možné přebudovat na další menší koupelnu. K apartmánu náleží terasa s markýzami, ze které je krásný výhled na západ, odkud dopadá dovnitř odpolední slunce, které dodává celému apartmánu krásné světlo a napomáhá rychlejšímu vyhřívání interiéru v chladnějších měsících. K apartmánu náleží vyhrazené parkovací místo. Caorle – Porto Santa Margherita je kromě letecké dopravy přes Benátky dostupné i jízdou autem, která z Prahy trvá zhruba 8 a půl hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247