Zpět na výpis

Třípokojový apartmán nedaleko moře, Lido Altanea

2 1 ano
ID: IT0926

Třípokojový byt s výhledem na moře a s přístupem k bazénu se nachází v oblasti Lido Altanea u Caorle. Byt byl po nedávné rekonstrukci krásně zmodernizován…

Čtěte více

4 821 375 Kč

195 000 €

168 086 £

206 112 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V oblasti LIDO ALTANEA, zcela obklopeném zelení a kousek od Caorle, se nachází tento krásný apartmán v rezidenci vybavené bazénem (pro dospělé a děti) a střešní terasou. Tento třípokojový byt nebyl nikdy v pronájmu a nachází se ve druhém patře. Samozřejmostí je i výtah. Byt byl nedávno a pečlivě zrekonstruován a skládá se z velmi světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou dvoulůžkových pokojů (každý s vlastním televizním připojením), koupelny se sprchou (vybavená pračkou) a dvěmi terasami, ze kterých si můžete užít příjemný výhled na bazén. Objekt je rovněž obyvatelný v zimě a je vybaven bezpečnostními dveřmi a krytým parkovacím místem. Na pláž se snadno dostanete pěšky (krásnou procházkou).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846