Zpět na výpis

Třípokojová exklusivní vila

3 1 200m
ID: PT0204

Třípokojová exkluzivní vila v těsné blizkosti krásných písčitých pláží ve Vilamoura

Čtěte více

25 412 459 Kč

999 900 €

850 399 £

1 128 991 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází na luxusním místě Vila Sol, kde můžete nalézt spoustu služeb, jako jsou restaurace, bary, mini markety, golfové hřiště Vila Sol a veškerou zábavu ve městě Vilamoura. Třípokojová vila má vlastní bazén s venkovní sprchou, krytou terasou s jídelním koutem, gril a prostory, kde si můžete užívat slunce a stín stromů. V interiéru se nachází hlavní sál s přístupem ke všem částem ve vile. Z obývacího pokoje s výhledem do zahrady je přímý přístup do jídelny, ze které se vchází do plně vybavené kuchyně. V druhé části vily jsou 3 ložnice s vlastní koupelnou a toaletou pro hosty. Vila má také výhody velké garaže a skladovacího prostoru.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247