Zpět na výpis

Tříhvězdičkový hotel jen 5 minut od pláže

16 1 500m
ID: SP0458

Hezký hotel jen 5 minut chůze od pláže na Costa Blanca…

Čtěte více

74 250 000 Kč
2 750 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hotel se třemi hvězdičkami leží jen pět minut chůze od elegantní rybářské vesnice Moraira s atraktivními obchody, moderním přístavem, restauracemi, bary a krásnou písečnou pláží. Moraira se nachází v oblasti Alicante v severní části Costa Blanca, zhruba na půl cesty mezi městy Valencia a Alicante. Hotel se nachází na klidném místě v upravené zahradě s bazénem, na pozemku je i squashový kurt a parkoviště pro 50 aut. Hotel má 16 pokojů, všechny s prvotřídním vybavením - prostorné dvoulůžkové pokoje s koupelnou a balkonem s výhledem na bazén a zahradu, klimatizace / topení, TV se satelitním příjmem Wi-Fi, chladnička, trezor, telefon a fén. Hotel má jídelnu a bar s restaurací, která nabízí to nejlepší z tradiční i moderní kuchyně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247