Zpět na výpis

Tři úžasné nově postavené chalety v Kirchbergu

4-3
ID: AT0107

Tři úžasné nově postavené chalety s moderním špičkovým vnitřním vybavením, na klidném místě v blízkosti veškerého dění, Kirchberg, oblast Kitzbühel…

Čtěte více

50 992 500 Kč - 61 452 500 Kč

1 950 000 € - 2 350 000 €

1 736 388 £ - 2 092 570 £

2 370 752 $ - 2 857 060 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi jsou nabízeny tři nově postavené chalety, které by měly být dokončeny o Vánocích 2019 v krásné lokalitě Kirchberg na klidném přitom avšak centrálně umístěném místě. Všechny chalety se budou těšit nádhernému výhledu na Kitzbüheler Horn, Gaisberg a Kirchberg Sonnberg. Obytná část má rozlohu v rozmezí 186 až 210 m² a u všech najdeme i venkovní prostory, ať už terasy nebo zahrady. V chaletech se nacházejí vždy 3 až 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Vnitřní zařízení bude mít velmi vysoký standard, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a bude mimo jiné zahrnovat wellness prostor se saunou, stylové otevřené obývací prostory s krbem, moderní výtahy, elektrické rolety a prvotřídní kuchyňské spotřebiče. Návrháři mají za cíl vytvořit moderní a přitom útulné prostředí, ve kterém se budou dnešní technologie přirozeně prolínat s alpským designem a prvotřídní řemeslnou dovedností. Potenciální kupující se mohou ještě k návrhům vyjádřit a navrhnout možné úpravy. Kirchberg se nachází v Tyrolsku ve světoznámé lyžařské oblasti Kitzbühelských Alp, která nabízí více než 170 km sjezdovek. V létě je zde oblíbenou destinací kirchbergské jezero, kde je možné se koupat. Kirchberg je od Prahy vzdálený necelých 5 hodin jízdy autem. Proslulé letovisko Kitzbühel se svojí bohatou nabídkou možností trávení volného času je vzdálený pouze 6 kilometrů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247