Zpět na výpis

Tři úžasné nově postavené chalety v Kirchbergu

4-3
ID: AT0107

Tři úžasné nově postavené chalety s moderním špičkovým vnitřním vybavením, na klidném místě v blízkosti veškerého dění, Kirchberg, oblast Kitzbühel…

Čtěte více

53 108 250 Kč - 64 002 250 Kč

1 950 000 € - 2 350 000 €

1 780 841 £ - 2 146 142 £

2 302 647 $ - 2 774 985 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi jsou nabízeny tři nově postavené chalety, které by měly být dokončeny o Vánocích 2019 v krásné lokalitě Kirchberg na klidném přitom avšak centrálně umístěném místě. Všechny chalety se budou těšit nádhernému výhledu na Kitzbüheler Horn, Gaisberg a Kirchberg Sonnberg. Obytná část má rozlohu v rozmezí 186 až 210 m² a u všech najdeme i venkovní prostory, ať už terasy nebo zahrady. V chaletech se nacházejí vždy 3 až 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Vnitřní zařízení bude mít velmi vysoký standard, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a bude mimo jiné zahrnovat wellness prostor se saunou, stylové otevřené obývací prostory s krbem, moderní výtahy, elektrické rolety a prvotřídní kuchyňské spotřebiče. Návrháři mají za cíl vytvořit moderní a přitom útulné prostředí, ve kterém se budou dnešní technologie přirozeně prolínat s alpským designem a prvotřídní řemeslnou dovedností. Potenciální kupující se mohou ještě k návrhům vyjádřit a navrhnout možné úpravy. Kirchberg se nachází v Tyrolsku ve světoznámé lyžařské oblasti Kitzbühelských Alp, která nabízí více než 170 km sjezdovek. V létě je zde oblíbenou destinací kirchbergské jezero, kde je možné se koupat. Kirchberg je od Prahy vzdálený necelých 5 hodin jízdy autem. Proslulé letovisko Kitzbühel se svojí bohatou nabídkou možností trávení volného času je vzdálený pouze 6 kilometrů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247