Zpět na výpis

Tři podobné řadové vilky v kondominiu v Costa Paradiso

2 1 ano 1 500m
ID: IT1190

Tři vilky na prodej v kondominiu s bazénem v Costa Paradiso

Čtěte více

4 800 350 Kč

190 000 €

162 636 £

202 487 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme ke koupi 3 řadové vilky ve stejném kondominiu se společným bazénem v oblíbeném středisku Costa Paradiso, známém pro své krásné pobřeží s pískovcovými skálami. Pláž přístupná pěšinkou je vzdálená 1.5km. Cena jednoho apartmánu 190 000 EUR. Ideální pro příbuzné nebo kamarády, kteří chtějí trávit dovolenou spolu, ale zároveň mít dostatek soukromí.

LOKALITA: Costa Paradiso je oblíbené letovisko na severozápadním pobřeží Sardinie. Je především známé pro svou divokou přírodu a úžasné písčité zátoky. Jen 450m od kondominia je možné navštívit jeskyně Le Sorgenti a Li Baietti. Letiště v Olbii se nachází asi 1h30 jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Všechny 3 vilky jsou součásti kondominia. K dispozici jsou 2 bazény, které jsou sdíleny pouze těmito 3 vilkami a jednou další. Jednotky mají velmi podobné uspořádání a skládají se z obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a verandou, dále 2 ložnic a koupelny. Všechny vilky jsou velmi světlé a vybavení v jednoduchém a funkčním stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528