Zpět na výpis

Tradiční vila na venkově nedaleko Lagosu, Oxiadere

2 6m
ID: PT0165

Tradiční vila nedaleko pláže s pozemkem 4 280 m2…

Čtěte více

9 821 100 Kč

380 000 €

329 357 £

458 266 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila byla postavena v tradičním stylu na pozemku o rozloze 4 280 m2. Nachází se pouhých 5 minut jízdy autem od městečka Lagos, na okraji vesničky Odiáxere. Hlavní vchod vede do haly, která spojuje všechny oblasti vily. Ty tvoří velký obývací pokoj s jídelnou, opatřený krbem, plně vybavená kuchyň, prádelna a technická místnost. Dále dva dvoulůžkové pokoje s kupelnami (jedna en suite). Vedle hlavního domu se nachází sklad. Nemovitost je napojena na hlavní vodovodní zdroj, ale má také přímý přívod z přehrady, který je veden do podzemní nádrže s čerpadlem, jež zajišťuje vodu do zahrady.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247