Zpět na výpis

Tradiční vila na venkově nedaleko Lagosu, Oxiadere

2 6m
ID: PT0165

Tradiční vila nedaleko pláže s pozemkem 4 280 m2…

Čtěte více

10 299 900 Kč

380 000 €

347 067 £

442 170 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila byla postavena v tradičním stylu na pozemku o rozloze 4 280 m2. Nachází se pouhých 5 minut jízdy autem od městečka Lagos, na okraji vesničky Odiáxere. Hlavní vchod vede do haly, která spojuje všechny oblasti vily. Ty tvoří velký obývací pokoj s jídelnou, opatřený krbem, plně vybavená kuchyň, prádelna a technická místnost. Dále dva dvoulůžkové pokoje s kupelnami (jedna en suite). Vedle hlavního domu se nachází sklad. Nemovitost je napojena na hlavní vodovodní zdroj, ale má také přímý přívod z přehrady, který je veden do podzemní nádrže s čerpadlem, jež zajišťuje vodu do zahrady.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247