Zpět na výpis

Tradiční toskánský statek s panoramatickým výhledem

4 1
ID: IT0841

Tradiční toskánský kamenný statek na prodej v Montecatini Val di Cecina s bazénem a dechberoucím výhledem na okolní malebné kopečky a na moře v dáli...

Čtěte více

15 377 775 Kč

595 000 €

515 704 £

717 548 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Typický toskánský statek s bazénem v Montecatini Val di Cecina obklopený zelení, v krásné poloze s úžasným panoramatickým výhledem na okolní kopce a v dálce na moře.

Tento tradiční kamenný statek se nachází uprostřed přírody v jedinečné a naprosto soukromé poloze, ale zároveň nedaleko obce (cca 6 km). Moře je 30 km daleko a letiště v Pise je vzdálené 66 km. Nemovitost obklopuje pozemek o ploše 10 000 m2 s krásnou zahradou s bazénem a s lesy. Na pozemku je také budova o ploše 180 m2 určená k rekonstrukci.

Nemovitost o celkové ploše 320 m2 se rozkládá na dvou podlažích a sestává v přízemí z obývacího pokoje, salonu s krbem, ze kterého se vstupuje na terasu o rozloze 20 m2, dále je zde kuchyně, koupelna, 2 technické místnosti a pec na dřevo; v prvním patře najdeme čtyři ložnice a dvě koupelny.

Nemovitost prošla rekonstrukcí v 90.letetch a je v dobrém stavu, vyžaduje pouze drobné údržbářské práce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247