Zpět na výpis

Tradiční horský chalet v Reith b. Kitzbühel

4 1
ID: AT0208

Skvělá příležitost – nemovitost bez povinného pronájmu! Krásná horská chata v luxusním rezidenčním městě Reith bei Kitzbühel se soukromým wellness a bazénem ...

Čtěte více

68 052 000 Kč

2 650 000 €

2 300 142 £

3 195 680 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční venkovský alpský dům s půvabnými rustikálními prvky na prodej v luxusním rezidenčním městě Reith b. Kitzbühel. BEZ POVINNOSTI PRONÁJMU!

POLOHA: Pokud chcete spojit atmosféru a klid malé tyrolské vesnice s výhodami mezinárodní metropole v bezprostřední blízkosti, pak je Reith bei Kitzbühel pro vás tím pravým místem. Vesnice obklopená vápencovým masivem Wilder Kaiser na severu, horou Kitzbüheler Horn na východě a světově proslulým Hahnenkamm na jihu, je velmi idylická a útulná. Díky své výhodné poloze, rozmanitosti krajiny a původnímu, vesnickému charakteru je městečko s 1 860 obyvateli vyhledávanou lokalitou. Lyžařské areály jsou dostupné během 15 minut jízdy autem - můžete se rozhodnout, zda chcete lyžovat v lyžařském areálu Kitzbüheler Alpen nebo ve větším SkiWelt Wilder Kaiser. Oblast je také ideální místo pro milovníky golfu - golfové hřiště Kitzbühel-Schwarzsee-Reith je doslova za rohem. Exkluzivní společenský klub Kitzbühel se nachází také v Reithu.

NEMOVITOST: Prázdninový dům má jedinečnou polohu a nabízí ničím nerušený výhled na okolní hory, včetně legendárního Hahnenkammu, masivu Wilder Kaiser a Kitzbüheler Horn. Nachází se na klidném, ale centrálním místě a většina vybavení je dosažitelná pěšky.

Tato nemovitost nabízí velkorysý prostor a chytře navrženou dispozici, světlé místnosti s panoramatickým výhledem na okolní alpskou scenérii a krásné dobové prvky. Plocha domu je cca 229 m2, plus dalších 60 m2 využitelného prostoru. Tato nemovitost byla původně postavena v roce 1974 a v letech 2014 a 2020 byla kompletně zrekonstruována. Pokud jde o sítě, technologie a okna, jedná se prakticky o novou budovu. Vysoce kvalitní vybavení a dobře promyšlená kombinace současné architektury a původní stavby dodávají této nemovitosti příjemné prostředí. Dům je plně zařízený a v přízemí se skládá z kuchyně s přilehlým jídelním koutem a salonkem, z původního pokoje s prvky z borovice a s kachlovými kamny a vstupního prostoru se šatnou a toaletou pro hosty. Na této úrovni jsou také dvě ložnice a dvě koupelny. Z těchto pokojů se lze dostat do zahrady a na terasu, která vede do wellness se saunou a malým bazénem. Nahoře jsou další dvě ložnice a koupelny. Prostorný obývací pokoj vede přímo na jižní střešní terasu. Objekt je vytápěn olejovým ústředním a podlahovým topením. K dispozici je garáž se dvěma parkovacími místy, další 2 parkovací místa jsou k dispozici venku.

POUŽITÍ: Tuto nemovitost není povinné pronajímat, což znamená, že ji lze bez omezení používat jako rekreační dům, je ale možné ji i pronajímat turistům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247