Zpět na výpis

Tradiční farma s vinicí nedaleko Volterry

5 1 40 000m
ID: IT0569

Nádherný nově zrekonstruovaný historický statek s menší produkcí vína, vinicemi a pozemkem s více možnostmi využití...

Čtěte více

23 798 600 Kč

890 000 €

814 881 £

1 049 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Typický historický statek poblíž starobylé Volterry prošel citlivou rekonstrukcí, při níž byly zachovány původní architektonické prvky jako jsou trámové stropy a cihly, terakotové podlahy, odkryté cihlové oblouky, odkrytý kámen a cihlové fasády. Nemovitost se nachází v panoramatické poloze obklopena zelení, bazénem12 x 6 m a pozemky o rozloze 4,5 ha. Na pozemcích se nachází zemědělská půda, olivovníky, ovocné stromy a 1,2 ha vinic s vysazenými odrůdami Cabernetu, Sauvignonu, Merlotu a Chardonnay. Zbývající půdu tvoří orná půda, pastviny a lesy. Budova je rozdělena do dvou podlaží o celkové rozloze 450 metrů čtverečních. Je rozdělena na dvě jednotky, z nichž jedna slouží majitelům a druhá jako ubytovací zařízení. Ubytovací část je rozdělena na vstupní halu, velkou kuchyň se starožitným krbem a šatnu a velkou terasu. Skrze krásné zachovalé vnitřní kamenné schodiště se dostanete do prvního patra, kde se nacházejí 4 ložnice s koupelnou a velkou chodbou. Druhá jednotka, která slouží jako sídlo majitelů, se skládá z vchodu, kuchyně, obývacího pokoje s krbem a integrovanou jídelnou, koupelny a starožitné trouby v přízemí. V prvním patře, které je přístupné přes vnitřní schodiště, najdeme 1 ložnici. Chcete-li vytvořit jedinečné sídlo, lze obě jednotky jednoduše propojit otevřením dveří. V přízemí se také nacházejí další tři místnosti využívané jako sklep s klimatizací a vybavením pro výrobu vína. Před nemovitostí se rozkládá zahrada s cypřiši a mořskými borovicemi a nacházejí se zde 2 markýzy. Jedna je využívána jako jídelní a relaxační prostor a druhá pro parkování stejně jako malá přístavba cca 45 m2. Komplex nemovitostí je vybaven všemi inženýrskými sítěmi včetně vytápění, které využívá přírodní páru ze závodu Larderello (značné úspory energie), jakož i nádrž na rekuperaci dešťové vody. K nemovitosti vede přístup po 500 metrů dlouhé štěrkové cestě. Statek se nachází jen 2,5 km od městečka Pomarance se všemi potřebnými službami a jen pár minut od Volterry, která je vzdálena 21 km. 41 km odsud se rozkládá přímořské letovisko Marina di Cecina s promenádou, restauracemi a plážemi, stejná vzdálenost jej dělí od Bolgheri se slavnými vinicemi. V dosahu 50 km se nacházejí horké prameny Casciana Terme a golfové hřiště Castelfalfi. Florencie je vzdálena 100 km, letiště v Pise 76 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247