Zpět na výpis

Toskánský statek s vlastním vinohradem a olivovým hájem, Montecarlo

20 1
ID: IT0409

Luxusní rustikální statek s vlastní vinící a olivovým hájem se nachází v malebné severní části Toskánska nedaleko Luccy na kliném místě u obce Montecarlo...

Čtěte více

51 840 000 Kč

2 000 000 €

1 769 766 £

2 328 632 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorný statek po kompletní rekonstrukci se nachází ve velmi pěkné kopcovité krajině mezi vinicemi a olivovým hájem v Montecarlu v provincii Lucca. Do Luccy se dostanete během cca 25 minut autem, na mezinárodní letiště v Pise zase během 40 minut. Nemovitost o ploše 800 m² (včetně hospodářského stavení a dalších prostor) s pozemkem o ploše 62 000 m². Nemovitost je rozdělena na hlavní obytnou část, dvoupatrovou přístavbu určenou pro degustace, další přístavby včetně vinného sklepa a skladovacích prostor. K dispozici je celkem 20 místností. Na pozemku je také velký bazén, olivový háj s 800 olivovníky a rozsáhlé vinice o rozloze asi 58 000 m². Vína z této vinice mají hodnocení D.O.C. (Denominazione di Origine Controllata), což je  2. nejvyšší stupeň hodnocení italských vín. Statek se prodává včetně veškerého vybavení a to se týká nejen nábytku, ale i strojů, zemědělské techniky, sudů a dalšího. Skvělá příležitost nejen pro podnikání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247