Zpět na výpis

Kamenný statek mezi Florencií a Luccou

9
ID: IT0789

Toskánský kamenný statek mezi Florencií a Luccou s bazénem s možností pronájmu turistům...

Čtěte více

24 867 500 Kč

980 000 €

822 256 £

1 105 173 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký kamenný statek v typicky toskánském stylu harmonicky zasazený do půvabné krajiny mezi Florencií a Luccou je nabízen k prodeji. Tato rustikální nemovitost je obklopena zahradou a pozemky o celkové rozloze 47 000m2, na kterých najdete jednak udržovanou zahradu s bazénem a relaxační zónou, jednak olivový háj se 700 stromy a aktivní produkcí olivového oleje.

Statek je výhodně situován pro dojezd z letiště - letiště ve Florencii Peretola je vzdáleno jen 45 minut a letiště v Pise jen 50 minut jízdy autem. V okolí je možné navštívit nesčetná toskánská městečka jako například Lucca, San Miniato, Prato nebo lázně Montecatini Terme. K moři je to necelou hodinku jízdy. Lyžaři také ocení možnost lyžování v oblíbeném toskánském lyžařském středisku Abetone, které je jen 1.5 hodiny jízdy.

Statek je rozložen na dvou patrech o celkové výměře asi 480m2. Byl postaven v 17. století a nedávno kompletně zrekonstruován. Skládá se ze 3 oddělených částí, kde najdete 6 samostatných bytů. Díky této struktuře je také možné pronajímat části domu se zajímavým výnosem. Veškeré zařízení a interiéry se nacházejí v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv prací a statek je připraven k nastěhování.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247