Zpět na výpis

Kamenný statek s bazénem a olivovým hájem mezi Florencií a Luccou

9
ID: IT0789

Toskánský kamenný statek s bazénem s možností pronájmu turistům

Čtěte více

26 205 200 Kč

980 000 €

897 285 £

1 155 993 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký kamenný statek v typicky toskánském stylu harmonicky zasazený do půvabné krajiny mezi Florencií a Luccou je nabízen k prodeji. Tato rustikální nemovitost je obklopena zahradou a pozemky o celkové rozloze 47 000m2, na kterých najdete jednak udržovanou zahradu s bazénem a relaxační zónou, jednak olivový háj se 700 stromy a aktivní produkcí olivového oleje.

Statek je výhodně situován pro dojezd z letiště - letiště ve Florencii Peretola je vzdálen jen 45 minut a letiště v Pise jen 50 minut jízdy autem. V okolí je možné navštívit nesčetná toskánská městečka jako například Lucca, San Miniato, Prato nebo lázně Montecatini Terme. K moři je to necelou hodinku jízdy. Lyžaři také ocení možnost lyžování v oblíbeném toskánském lyžařském středisku Abetone, které je jen 1.5 hodiny jízdy.

Statek je rozložen na dvou patrech o celkové výměře asi 480m2. Byl postaven v 17. století a nedávno kompletně zrekonstruován. Skládá se ze 3 oddělených částí, kde najdete 6 samostatných bytů. Díky této struktuře je také možné pronajímat části domu se zajímavým výnosem. Veškeré zařízení a interiéry se nacházejí v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv prací a statek je připraven k nastěhování.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247