Zpět na výpis

Toskánský kamenný dům s výhledem, Monte di Quiesa

4 ano
ID: IT0414

Pěkný, velmi prostorný kamenný dům se nachází v klidné oblasti nedaleko Luccy uprostřed zelených kopců a olivovníků a s nádherným výhledem na jezero a moře…

Čtěte více

10 746 000 Kč
398 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pěkný kamenný dům po celkové rekonstrukci a o ploše 200 m² se nachází v Monte di Quiesa na izolovaném a odlehlém místě na pozemku o rozloce 7000 m². Na pozemku je olivový háj. Nesporným bonusem nemovitosti je nádherný výhled na okolní kopečky, jezero a moře v dálce. V přízemí domu je velká vstupní hala s krbem, jídelna, kuchyň, která se otevírá na velkou terasu, a koupelna. V prvním patře jsou 4 ložnice a druhá koupelna. Okolí domu je jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247