Zpět na výpis

Toskánský dům s výhledem, Bibbona

3 1 ano
ID: IT0229

Typická toskánská vila se soukromým parkem…

Čtěte více

32 400 000 Kč

1 250 000 €

1 106 104 £

1 455 395 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila typická pro Toskánsko, navíc s krásným výhledem na moře. Vila (280 m²) se nachází v toskánských kopcích, na samotě, v jedinečné lokalitě, jen pár minut od pláže a nabízí malebný výhled na moře a ostrůvky. Tato nemovitost má dvě podlaží a disponuje velkým obývacím pokojem s krbem a vstupem na zimní zahradu, velkou kuchyní s jídelním koutem a francouzskými okny, ložnicí s manželskou postelí s šatnou a koupelnou, dále jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny a velký suterén s úložným prostorem. Vnitřní povrchy jsou zdobné, je zde umístěn decentní nábytek a kvalitní textilie. Topení s termostaty. Vila se nachází v soukromém parku s bazén se slanou vodou a altánem, kde jsou krbová kamna a kuchyňský prostor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247