Zpět na výpis

Toskánský dům s více byty, Gambassi

7 1
ID: IT0190

Typický toskánský dům ,který je díky svému rozdělení na 4 jednotky vhodný pro několikagenerační rodinu nebo na částečný nebo celkový pronájem….

Čtěte více

20 736 000 Kč

800 000 €

707 907 £

931 453 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Typický toskánský dům blízko Volterry a San Gimignana, který byl v roce 2003 zrekonstruován a rozdělen na 4 jendotky, které lze užívat dohromady nebo zvlášť. Hlavní dům o ploše 200m2 je rozdělen na 3 jednotky - dvě 2+KK v přízemí a jedno velké 3+KK v prvním patře. Blízko hlavní budovy je bývalá stodola předělaná na dvoupatrový byt 3+KK o ploše cca. 40m2. K domu patří 2 hektary pozemku s olivami a dalšími stromy, kde je bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247