Zpět na výpis

Typická toskánská vila v rustikálním stylu s výhledem

2
ID: IT0778

Toskánská vila v rustikálním stylu s krásným výhledem

Čtěte více

7 644 400 Kč

290 000 €

259 202 £

343 121 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost! Samostatná rustikální vila se zahrádkou a krásným výhledem blízko malebného klidného městečka Monteverdi Marittimo, jen 35min od moře. Tato kamenná vila o výměře asi 90m2 je ve výborném stavu a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny a garáže. K domu také patří stáj, která může být upravena nebo nově využita. Dále je v prodejní ceně zahrnut pozemek o celkové rozloze 5500m2.

Monteverdi Marittimo je typické toskánské městečko na kopci s převážně kamennými domy a malými uličkami. Najdete zde tradiční restaurace a bary a je odtud krásný výhled do krajiny. Letiště v Pise je vzdáleno jen něco přes hodinu jízdy. Jednoduše se také dostanete do známých toskánských měst jako je Siena, Florencie, San Gimignano nebo Volterra.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247