Zpět na výpis

Toskánská kamenná vila s 9 byty

ID: IT0292

Typická toskánská usedlost skládající se ze dvou samostatných kamenných domů s 9 bytovými jednotkami, jen 30 minut jízdy od moře…

Čtěte více

35 100 000 Kč
1 300 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný kamenný dům v Monterotondo v Toskánsku s krásným výhledem na okolní toskánské kopce se 2 typickými toskánskými kamennými domy, z nichž každý má 250 m² obytné plochy a celkem 9 bytů. Dále je zde ekologiclé jezírko a laboratoř pro extrakci olivového a levandulového oleje a jiných bylinných esencí. Nemovitost byla rekonstruována a modernizována postupně v letech 1999 až 2005 a nabízí příjemný komfort. Je možné pokračovat ve stávající formě pronájmu apartmánů jako prádzninového ubytování, nebo nemovitost jednoduše přeměnit na dům pro velkou rodinu nebo na dvě krásné, samostatné vily. K domu vede soukromá, z 80% zpevněná cesta. Obec Suvereto je vzdálená asi 15 minut a na pláž dojedete asi za 30 minut. Nemovitost má vlastní zdroj vody s konstantní teplotou 29°C. Je možné prodat domy samostatně každý za 650.000 €.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247