Zpět na výpis

Elegantní apartmán v Cinque Terre na prodej

1 ano
ID: IT0780

Světlý a elegantní byt s magickým výhledem v Cinque Terre

Čtěte více

11 574 200 Kč

440 000 €

379 768 £

525 288 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na úchvatném místě v oblíbené oblasti Cinque Terre v Ligurii, mezi vesničkami Vernazza a Corniglia, se nachází tento elegantní a velmi světlý apartmán nabízený k prodeji. Cinque Terre jsou jedním z nejmalebnějších míst v celé Itálii - oblast tvoří 5 malých romantických vesniček (Riomaggiore, Corniglia, Vernazza, Monterosso a Manarola), které spojují jednak pěší stezka mezi útesy jednak je zde vlakové spojení. Každá vesnička má pěkné centrum s náměstím nebo malým přístavem. Jednoduše se také dostanete do známého prestižního letoviska Portofina.

Tento krásný apartmán o výměře asi 69m2 se nalézá v druhém patře výstavního domu jen 400m od vlakového nádraží a kousek od centra půvabné Corniglie. Apartmán byl kompletně zrenovován a skládá se z obývacího pokoje s balkónem a kuchyňským koutem, ložnice a koupelny. Je dokončen v elegantním minimalistickém stylu a je tak ideálním útočištěm pro bezstarostnou dovolenou. Balkón nabízí naprosto úchvatné pohledy na moře a okolní krajinu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247