Zpět na výpis

Světlá vila s výhledem na moře v Torre Mozza

2 ano 200m
ID: IT0858

Prosvětlená a vzdušná přízemní vila v klidném letovisku Torre Mozza v jižní Itálii s výhledem na moře a kousek od pláže ideální pro relaxaci...

Čtěte více

6 165 000 Kč

250 000 €

212 038 £

264 365 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velmi prosvětlená a vzdušná vila se nachází v turistickém letovisku Torre Mozza, v apulijském kraji, pouze 1,5 km od pláže Lido Marini a 3 km od Torre San Giovanni. Tato oblast je proslulá svým jemným zlatým pískem, mělkou vodou a křišťálově čistým mořem. Velmi klidnou a příjemnou atmosféru této destinace dotváří i borové lesy, které se nachází za pobřežními dunami.

Vila se rozkládá jenom v přízemí, a to na ploše 80 m2. Její součástí jsou 2 velké dvoulůžkové ložnice, koupelna, plně zařízená kuchyně a obývací prostor a technická místnost. U vchodu do domu je velká venkovní plocha o rozloze asi 80 m2, ze které lze obdivovat velkolepý výhled.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247