Zpět na výpis

Superluxusní vila přímo u moře, Altea

5 1 ano 60m
ID: SP0081

Tato luxusní vila je perlou moderní architektury, jakých je na celém středomořském pobřeží jen pár…

Čtěte více

88 192 500 Kč

3 300 000 €

3 013 377 £

3 904 915 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná moderní, luxusní vila jen 60m od moře byla dokončena v roce 2011. Vila o výměře 750m2 má zahradu s bazénem a výhledem na moře. Vysoká cena odpovídá velmi luxusnímu provedení. Součástí designu jsou například několik metrů vysoká okna s úchvatnými pohledy na moře. Vila je 4-patrová včetně 78m2 velké garáže v přízemí. Do dalších pater se dostaneme výtahem. V prvním patře je tělocvična, spa, turecká lázeň, jacuzzi a sauna. V horních dvou patrech se nachází 5 ložnic, 5 koupelen, další 2 oddělená WC, kuchyně, jídelna a 106m2 velký, reprezentativní hlavní pokoj. Vybavení vily včetně klimatizace, rolet a topení je plně elektricky ovladatelné a automatické. V zahradě je automatické zavlažování a mikroklima. Vila se nachází u jachtového přístavu Luis Campomanes.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247