Zpět na výpis

Super luxusní vila přímo u moře, Costa Saracena - Castelluccio

5 50m
ID: IT0446

Pokud toužíte po luxusní vile přímo u moře, pak právě na Vás čeká tato honosná, prestižní vila na Sicílii, která se majestátně tyčí nad moře a poskytuje dech beroucí výhled na Etnu, Catanii a moře...

Čtěte více

89 425 000 Kč

3 500 000 €

3 076 725 £

4 159 109 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato jedna z nejluxusnějších vil na Sicílii se nachází na útesu hned u moře, na které má přímo dech beroucí výhled, v Costa Saracena - Castelluccio. Jedná se o jedinečný architektonický počin, který v sobě snoubí dokonalý design s vysokou úrovní komfortu. Vila o 4 podlažích má plochu 700 m² a leží na pozemku o velikosti 4000 m². Plocha vily je rozdělena na 10 pokojů včetně 5 ložnic a 6 koupelen, obývacího pokoje a kuchyně, kterou navrhla firma Scavolini Grand Realis. Každá koupelna má jedinečný design s nejmodernějšími technologiemi jako je sauna, jacuzzi nebo chromoterapie. Veškeré zařízení bylo dodáno vyhlášenými výrobci a dodavateli. Jednotlivá patra jsou přístupná jak po schodech, tak výtahem. Ve všech patrech jsou po obvodu vily balkony s výhledem na moře, Etnu a Catanii. Vila je obklopena krásnou, udržovanou zahradou s 58 druhy středomořské zeleně. Na zahradě je vyhřívaný bazén s funkční kaskádovým přepadem, vířivkou, fontánkou a vestavěným osvětlením. Vila je vybavena klimatizací s technologii využití horkého vzduchu na ohřev vody a solární panely, které pokrývají významnou část spotřeby energie, v případě potřeby je možné použít záložní dieselový generátor. Skvělou polohu vily doplňuje skvělá dostupnost – Catania je vzdálena pouze 24 km, Syrakúzy 26 km a nejbližší golfové hřiště 6 km. Letiště v Catanii je 14 km daleko.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247