Zpět na výpis

Stylový dům s více byty, Bad Kleinkirchheim

13
ID: AT0181

Stylový alpský dům na prodej celkem se 7 apartmány, které se mohou, ale nemusí pronajímat – to vše jen kousek od střediska Bad Kleinkirchheim a jezera Millstatt v Korutanech...

Čtěte více

26 287 320 Kč

998 000 €

892 184 £

1 184 060 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylový alpský dům se 7 byty a restaurací na prodej na klidném místě ve městě Radenthein / St. Peter v Korutanech. Nemovitost nabízí flexibilní využití jak k rekreaci bez povinnosti pronájmu, jako hlavní bydliště nebo jako investiční příležitost. To vše jen kousek od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim se 100 km sjezdovek a od krásného jezera Millstatt.

POLOHA : Tato nemovitost se nachází na klidném místě obklopeném vrcholky hor v obci St. Peter v Radenthein. Je to oblíbený cíl pro vyznavače pěší turistiky, kteří zde naleznou mnoho značených stezek, včetně cesty k hoře Mirnock, což je kouzelné místo s nádherným výhledem, pramenitou vodou a vzácnými léčivými rostlinami. Dům těží ve strategické poloze na půl cesty mezi lyžařským střediskem Bad Kleinkirchheim a jezerem Millstatt. Bad Kleinkirchheim je největší lyžařské středisko v Korutanech s více než 100 km sjezdovek. Jezero Millstatt je skvělou základnou v létě a nabízí nespočet sportovních a outdoorových aktivit.

NEMOVITOST : Tento velký dům je v perfektním stavu a nabízí spoustu prostoru. Celková rozloha pozemku je asi 1236 m2 a obytná plocha cca. 719m2 plus 199m2 zabírá restaurace. Dům byl postaven v roce 1900, zrekonstruován v roce 1995 a později kompletně zrekonstruován v roce 2017.Má čtyři patra, která jsou rozdělena takto:

Přízemí: Restaurace / hospoda s velkou terasou, ca. 199 m2, 18 parkovacích míst.

1. patro: Apartmán TOP1 s balkonem (86 m2) a TOP2 (63 m2)

2. patro: TOP3 s balkonem (78 m2), TOP4 s balkonem (54 m2), TOP5 s balkonem (55 m2)

3. patro: TOP6 s balkonem (65 m2), TOP7 s balkonem (66m2)

POUŽITÍ : Tuto nemovitost lze použít buď jako hlavní bydliště, nebo jako čistě soukromý rekreační dům nebo jako investiční nemovitost s pronájmem bytů. Je to vzácná příležitost, která je vhodná pro podnikatele nebo pro kohokoli, kdo ocení spoustu prostoru a klidného prostředí uprostřed hor a nedotčené přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247