Zpět na výpis

Stylový dům s více byty, Bad Kleinkirchheim

13
ID: AT0181

Stylový alpský dům na prodej celkem se 7 apartmány, které se mohou, ale nemusí pronajímat – to vše jen kousek od střediska Bad Kleinkirchheim a jezera Millstatt v Korutanech...

Čtěte více

26 671 550 Kč

998 000 €

911 318 £

1 180 941 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylový alpský dům se 7 byty a restaurací na prodej na klidném místě ve městě Radenthein / St. Peter v Korutanech. Nemovitost nabízí flexibilní využití jak k rekreaci bez povinnosti pronájmu, jako hlavní bydliště nebo jako investiční příležitost. To vše jen kousek od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim se 100 km sjezdovek a od krásného jezera Millstatt.

POLOHA : Tato nemovitost se nachází na klidném místě obklopeném vrcholky hor v obci St. Peter v Radenthein. Je to oblíbený cíl pro vyznavače pěší turistiky, kteří zde naleznou mnoho značených stezek, včetně cesty k hoře Mirnock, což je kouzelné místo s nádherným výhledem, pramenitou vodou a vzácnými léčivými rostlinami. Dům těží ve strategické poloze na půl cesty mezi lyžařským střediskem Bad Kleinkirchheim a jezerem Millstatt. Bad Kleinkirchheim je největší lyžařské středisko v Korutanech s více než 100 km sjezdovek. Jezero Millstatt je skvělou základnou v létě a nabízí nespočet sportovních a outdoorových aktivit.

NEMOVITOST : Tento velký dům je v perfektním stavu a nabízí spoustu prostoru. Celková rozloha pozemku je asi 1236 m2 a obytná plocha cca. 719m2 plus 199m2 zabírá restaurace. Dům byl postaven v roce 1900, zrekonstruován v roce 1995 a později kompletně zrekonstruován v roce 2017.Má čtyři patra, která jsou rozdělena takto:

Přízemí: Restaurace / hospoda s velkou terasou, ca. 199 m2, 18 parkovacích míst.

1. patro: Apartmán TOP1 s balkonem (86 m2) a TOP2 (63 m2)

2. patro: TOP3 s balkonem (78 m2), TOP4 s balkonem (54 m2), TOP5 s balkonem (55 m2)

3. patro: TOP6 s balkonem (65 m2), TOP7 s balkonem (66m2)

POUŽITÍ : Tuto nemovitost lze použít buď jako hlavní bydliště, nebo jako čistě soukromý rekreační dům nebo jako investiční nemovitost s pronájmem bytů. Je to vzácná příležitost, která je vhodná pro podnikatele nebo pro kohokoli, kdo ocení spoustu prostoru a klidného prostředí uprostřed hor a nedotčené přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247